In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Do przodu trzeba iść,
marzenia spełniać śmiało,
choćby nie wiem jak padało,
nie dać się zatopić morzu łez.
Jeśli kochać to tylko szczerze,
jeśli śnić to tylko z pasją.
Być młodym - duchem,
niech nasze marzenia nigdy nie zasną,
niech światełka w nas nie gasną.
Żyć kiedy nadzieję odbierają,
pomagać tym...
których inni nie zauważają
wierzyć że.. jakiś anioł
zawsze będzie w pobliżu..

Odwiedziny
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj14
mod_vvisit_counterTen tydzień63
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień117
mod_vvisit_counterTen miesiąc321
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc784
mod_vvisit_counterWszystkie87560

"Karpiarze Martynce" Michalice 2014

Marzeniem każdego rodzica jest aby ich dziecko było zdrowe. Nam to w przypadku Martynki nie było dane. Otrzymaliśmy jednak coś bardziej cennego- dar jej życia. Życia dającego radość, siłę i nadzieję, kiedy widzi się uśmiech na twarzy. Życia często przeplatanego ogromnym wysiłkiem, niekiedy płaczem i cierpieniem. Jesteśmy wdzięczni za Martynkę, że łączy naszą rodzinę, przyjaciół, a także za to, że dzieją się wielkie rzeczy takie jak II Miting "Karpiarze Martynce". Michalice 2014- nie do opisania. To trzeba było przeżyć samemu i na swój sposób.Czytaliśmy już kilka wspaniałych artykułów na ten temat i w niektórych momentach płakaliśmy ze wzruszenia.

 


Kilka lat wstecz nie wyobrażaliśmy sobie, że takie COŚ może powstać właśnie dla naszej Martynki. W tym roku zobaczyliśmy to na własne oczy i przeżyliśmy tak, że zostanie w sercach do końca życia. Chciałoby się w tym miejscu dziękować tylu osobom,lecz nie chcielibyśmy nikogo pominąć. Chcemy jednak tutaj wspomnieć o Danielu, Piotrku i Wojtku, którzy pociągając za sobą kolejnych ludzi stworzyli coś niesamowitego,oryginalnego i niepowtarzalnego. Wiemy jak wiele musieliście poświęcić, ile wyrzeczeń, trudu, a przede wszystkim sił na to wszystko.

A teraz jeszcze kilka słów o mitingu.

Pierwszy dzień był dla nas ogromną niespodzianką, o której nic nie wiedzieliśmy. Wielka scena, na której odbyły się koncerty trzech zespołów. Wystąpiła schola dziecięca "Kwiatki Św. Franciszka", zespół "The New Shadows" oraz "Dzwonek do drzwi" -chłopaki z Torunia. Nie zabrakło też na scenie naszego Daniela z gitarką, a potem już do rana imprezę  prowadził Piotrek i Krzysiek, którzy zabawiali wszystkich wspaniałą muzyką do tańca. Chcemy tu także wspomnieć o pysznym jedzonku, a także kawce,pączkach i lodach,których było pod dostatkiem.

Rozpoczęcie zawodów rozpoczęło się w czwartek, a przedtem wczesnym rankiem tak jak w poprzedniej edycji cała ekipa Kajmanów serwowała jajecznicę, z której dochód także przeznaczono na subkonto Martynki w fundacji.

Podczas zawodów spędziliśmy wiele wspaniałych chwil z przyjaciółmi, także Martynka ze swoimi koleżankami i kolegami. Pływała z tatą łódką i tam gdzie się udało im dotrzeć, odwiedzała uczestników mitingu. Była też na rybkach i złowiła ich troszkę.

Zawody zakończyły się w niedzielę. O godzinie 12 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców oraz podziękowań dla organizatorów , wszystkich darczyńców, fundatorów i innych osób wspierających ten miting. Cały dochód z imprezy, wliczając w to darowizny i licytacje oraz inne zbiórki zostanie przekazane na subkonto Martynki w fundacji.Dzięki temu będziemy mogli zapewnić  intensywną rehabilitację, aby dalej rozwijać jej sprawność. Martynka dostała wiele upominków, które już teraz przypominają jej o tym wspaniałym wydarzeniu. Była z nami także telewizja TV Opole, Adrian Śmigiel z portalu "Świat Karpia"  oraz Piotr Kamiński -Rybomania.


"W Michalicach było dużo dobrych serduszek, które mnie bardzo mocno wspierają i pomagają mi w życiu. Dziękuję im za to".

To słowa Martynki, które my także potwierdzamy. W jednym miejscu wiele dobra. To daje siłę i nadzieję. I wiarę w lepsze jutro. Tak jak w słowach jednej z piosenek podczas koncertu:

"Kto nie boi się wierzyć, że się uda? Ja nie boję się-WIARA czyni CUDA !

DZIĘKUJEMY WAM

 

Polecamy jeszcze szczególnie:

Artykuł Daniela Kruszyny na portalu Carp Passion gdzie można przeczytać więcej na temat mitingu

Artykuł Daniela Kruszyny i Dominika Śrubasa na portalu Sens Życia

 

"KARPIARZE MARTYNCE" w  TV OPOLE

 

A to chwile uwiecznione przez naszego fotografa - Natalię :)

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DO ZOBACZENIA WAM WSZYSTKIM

 

 

 

 

 

 

 


In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web SolutionsCopyright © 2011
Projekt i realizacja NatiDesign